Załóż konto eBOK Załóż konto eBOK

Konto eBOK umożliwia Naszym klientom szybkie rozwiązywanie spraw i obsługę bez wychodzenia z domu. Załóż konto i przekonaj się sam jak przyjemnie i wygodnie korzysta się z elektronicznego biura obsługi klienta. Konto eBOK może zostać utworzone dla klientów Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach, którzy mają podpisane umowy o dostawę wody lub umowy o dostawę wody i odbiór ścieków oraz dla klientów działających w imieniu innych klientów na podstawie pełnomocnictwa (zarządców).

Proces zakładania konta eBOK:

  1. Pobierz i wydrukuj wniosek rejestracyjny.
  2. Wypełnij wniosek
  3. Zgłoś się z wypełnionym wnioskiem oraz dowodem tożsamości do Biura Obsługi Klienta PWiK
  4. Jeżeli masz umowę o dostawę wody i działasz we własnym imieniu wypełnij e-wniosek „Wniosek o utworzenie konta eBOK".
  5. Po otrzymaniu informacji o założeniu konta zaloguj się i aktywuj powiadomienia email lub SMS o wystawionych fakturach oraz płatnościach.

Utworzenie konta następuje po weryfikacji wniosku w wersji papierowej lub elektronicznej. Weryfikacja wniosku w wersji elektronicznej następuje na podstawie podanych we wniosku informacji (nr kontrahenta, kwot brutto dwóch ostatnich faktur za dostawę wody i odbiór ścieków). Nr kontrahenta jest wydrukowany na każdej fakturze.

Uwaga : Po założeniu konta potrzeba około 1 doby na zaktualizowanie niezbędnych danych – po tym czasie na koncie dostępne będą faktury oraz wykaz pomiarów.